Alef'te bu akşam neler olacak?

BluTV ve FX’in ortak projesi Alef bu akşam 21.30’da 6. bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

DİZİ 08.05.2020, 13:25 08.05.2020, 13:50
Alef'te bu akşam neler olacak?

BluTV ve FX’in ortak projesi Alef; Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı kadrosuyla büyük beğeni topladı. Türkiye’de mistik polisiye türünün ilk örneği olan Alef’in yönetmenliğini Emin Alper, senaristliğini Emre Kayış, yapımını ise MAY Prodüksiyon üstleniyor.

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan altıncı bölümünde Settar, öğrendiği yeni bir bilgiyle katile bir adım daha yaklaşacak. Kemal ile ettiği kavganın ardından araştırmasına tek başına devam eden Settar, oğlu Güneş’in odasına uzun zaman sonra ilk kez girer. Oğlu Güneş’ten kalan bir şey, Settar’ın dikkatini çekmek üzere onu odada beklemektedir.

Settar, sahilde balık tutan bir adama rastlayıp sohbet ettiği sırada Kireçburnu ile Anadolu Feneri arasında güçlü bir akıntı olduğunu öğrenir. Bu bilgi, Settar’ın avcılık sezgilerini harekete geçirecek ve cinayetlerin sırrını çözmeye yaklaştıracaktır.

Mahmut, Kemal ile Settar arasındaki tartışmayı öğrenir ve Kemal ile konuşur. Kemal bu konuşmada Settar’ın oğlunun ölümü ve hakkında bilmediği başka pek çok şeyi öğrenir. Kemal, bu bilgilerle ve kendi bildiği yöntemlerle cinayetlerin sırlarını çözmek üzere tek başına işe koyulur. Sorularla dolu yeni bölüm 21.30’da yayında. 
 

Yorumlar (0)