Amazon Prime, Türk dizilerini bünyesine katıyor

Dünyada Türk dizilerine ilgi artıyor.

DİZİ 08.05.2020, 12:31 09.05.2020, 13:05
Amazon Prime, Türk dizilerini bünyesine katıyor

Netflix’in ardından yine bir Amerikan platformu olan Amazon Prime’de Türk dizilerini bünyesine katmaya başladı. Kanal D ile yapılan anlaşma sayesinde  Türk dizileri Amazon Prime’da yayınlanacak. Bazı diziler İspanyolca olarak yayınlanacak. 

Güney Amerika’da da Türk dizilerine büyük ilgi var ve çok sayıda İspanyolca konuşan bir kitle olduğu için dizilerin özellikle de İspanyolca yayınlanması önem taşıyor. 

İşte Kanal D’nin dizilerinden bazıları: Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Vatanım Sensin, Kuzey Güney, Hayat Şarkısı, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Güneşin Kızları, Güneşi Beklerken, Bodrum Masalı, Şeref Meselesi, Merhamet, Poyraz Karayel, Yalan Dünya, Güllerin Savaşı, Kayıp Şehir, Benim Adım Gültepe, Ulan İstanbul, Meryem ve Tatlı İntikam, Hayatımın Aşkı, Sultan, Hayat Mucizelere Gebe, AŞK, Küçük Ağa, İsimsizler, Ver Elini Aşk, Kalbim Ege’de Kaldı, İki Yalancı, Bana Artik Hicran De, Sevda’nın Bahçesi, Yaz’ın Öyküsü, Babam ve Ailesi, Güzel ve Çirkin, Kara Yazı, İnadına Yaşamak, Aşk ve Günah, Hayat Yolunda, Boynu Bükükler, Bir Deniz Hikayesi, Tutsak, Urfalıyam Ezelden, Evlat Kokusu, Kara Kutu, Ne Diyosuun ve Vicdan…

Yorumlar (0)