"Evlilikler şimdi yürümezse hiçbir zaman yürümez"

Kadın dizisi ile oyunculuk kariyerinde zirveye yerleşen ve son günlerin en çok izlenen işlerinden biri olan Baraj’ın başrollerinden Feyyaz Duman, BeMan'in mayıs sayısında dünyayı sarsan pandemiyi de içine katarak mesleği ve hayatıyla ilgili sorulara cevaplar verdi.

DİZİ 03.05.2020, 16:51 05.05.2020, 13:23
"Evlilikler şimdi yürümezse hiçbir zaman yürümez"

Daha önce bir çok uluslar arası filmde yer alan başarılı oyuncu Feyyaz Duman, Kadın dizisindeki Arif karakterinden sonra izleyiciler tarafından çok sevildi. “Seyirci sevdiği rol ile hayatına dahil ediyor” sözüyle de bunu vurgulayan Duman, Arif’ten sonra Baraj’daki Nazım karakterine bürünmek için oldukça emek harcadığını dile getirdi. Nazım karakteriyle de çok bütünleştiğini söyleyen başarılı oyuncu “Arif gibi sevmek kolay değildi ama Nazım gibi yaralı olmak da kolay değil.” dedi. Kadın dizisinin hayatındaki etkisinin ise her zaman ayrı olacağını söyleyen Feyyaz Duman dizideki herkesle hala iletişim halinde.

Pandemi sürecinde setlerin durdurulmasıyla daha çok evde vakit geçirmeye başlayan Duman, vaktinin çoğunu arkadaşlarının gönderdiği senaryoları, hikayeleri okuyarak, film ve dizi izleyerek geçiriyor. Sosyal medyayı genelde iş için kullanan Duman, “Sosyal medyada ne kadar aktif olursan o kadar ulaşılması kolay olursun.” diyerek sosyal medyanın aslında hayatımızı nasıl değiştirdiğini de bir kez daha gözler önüne seriyor.

Geçtiğimiz sene evlenen Feyyaz Duman eşiyle en sevdikleri etkinliğin sinemada film izlemek olduğunu ama pandemi yüzünden bu hobiyi eve taşıdıklarını söyleyerek bu süreçte evde kalmanın önemini de vurguluyor. Evli çiftlerin pandemi sürecinde kavga etmesiyle ilgili gelen soruya ise “Evlilikler şimdi yürümezse hiçbir zaman yürümez.” diyerek evliliğin “hastalıkta ve sağlıkta” olduğu gerçeğini bir kez daha bize hatırlatıyor.

Yorumlar (1)
Sıla 4 ay önce
Feyyaz Duman farklılığı!