Latin Amerika'da Türk rüzgarı

Oyuncu Elif Erol, başrollünde yer aldığı Latin Amerika ülkelerinde yayınlanan dizisi “Omer Suenos Rabados”da canlandırdığı Hülya Metehanoğlu karakteriyle beğeni topluyor.

DİZİ 04.05.2020, 11:53 04.05.2020, 12:04
Latin Amerika'da Türk rüzgarı

Ünlü oyuncu Elif Erol’un başrollerinde yer aldığı Latin Amerika ülkelerinde yayınlanan dizisi “Omer Suenos Rabados”da canlandırdığı “Hülya Metehanoğlu”karakteri ile sergilediği performansı İspanya, Kolombiya, Porto Riko, El Salvador gibi ülkelerde çok yoğun yaşanan covid-19 günlerinde halkın sevgisini kazandı. 

Dizinin yayınlandığı TV kanalından ve diğer büyük kanallardan gelen program teklifi ve dergi çekimlerini kabul eden  oyuncu Küresel sıkıntılar biter bitmez İspanya ve Kolombiya’ya gideceğini belirtti. Aynı dizi ilk olarak Bosna Hersek’de “Ranjene Ptice” ismiyle yayınlandığı süreçte hayran kitlesini oldukça büyüten oyuncu kendini Latin Amerikada da kanıtlayınca,Türkiye’de yeni sezon için teklifleri şimdiden değerlendirmeye başladı.

Elif Erol konservatuar mezunu tiyatro kökenli oyuncu olmasının yanı sıra profesyonel dansçı, uluslararası lisanslı antrenör ve dövüş gibi yetenekleri ile de yapımcıların teklif götürdüğü oyuncular listesinde üst sıralarda yerini aldı.

Yorumlar (0)