Mesut'a soruşturma açılıyor

DİZİ 14.10.2021, 23:47 15.10.2021, 00:01
Mesut'a soruşturma açılıyor

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 599.bölümüyle izleyici ile buluşacak. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünün konusu ise şöyle; Bora, tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Harun ise kardeşinin başına gelenlerden dolayı Mesut Komiser’i suçlar. Mesut’un hakkında soruşturma açılması için baskı yapar ve amacına ulaşır. Soruşturma için Ankara’dan müfettiş İdil görevlendirilir. Bu sırada Hamit, öldürdüğü Rıdvan’ın patronunun Harun olduğunu öğrenir. Harun, kardeşi Bora’nın intikamını almak isterken Hamit de onun peşine düşer.

Kurulan tuzak ile yaralı yüzün kimliğini açığa çıkartan ekibin operasyonuna, narkotik şube ekipleri de katılır. Üzerlerindeki artan baskı Kerim Aslan ve Vildan’ı yer değiştirmek zorunda bıraktırır. Vildan, cezaevinde bulunan Bartu’yu ortadan kaldırmak ister. Kerim tarafından tehdit edilen Aslı’nın evi koruma altına alınır. Aslı’nın evini koruma görevinde olan Emre’nin aracında uyuşturucu bulunur ve gözaltına alınır.

Ekip gelen ihbar üzerine, ormanlık alanda işlenen bir cinayeti araştırmaya başlar. Ceset adeta cerrah titizliği ile parçalara ayrılmıştır. Kimlik tespiti sonrası öldürülen kişinin Saadet adında bir kadın olduğu anlaşılır. Saadet’in sosyal medya fenomeni kızı Şebnem’e ulaşılır. Şebnem’den alınan bilgiler ile Saadet’in sevgilisi doktor Rauf sorgulanmak için gözaltına alınır.

Yorumlar (0)