Son Yaz'ı ve Yağmur'u anlattı

DİZİ 30.12.2020, 09:28 31.12.2020, 09:27
Son Yaz'ı ve Yağmur'u anlattı

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı “Son Yaz”ın sevilen başrol oyuncularından Hafsanur Sancaktutan, yeni rolünü ve projede onu en çok etkileyen yönleri paylaştı.

Tanıtım ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla büyük merak uyandıran “Son Yaz”da Yağmur karakteri olarak izleyiciyle buluşacak olan genç yıldız Hafsanur Sancaktutan, projede onu en çok etkileyen şeyin hikayedeki tüm karakterlerin gerçekçiliği ve ilişkilerin samimiyeti olduğunu şu cümlelerle anlattı: “Tüm karakterlerin birbirine ihtiyacı olduğunu anladığımda çok etkilendim. En zor dönemlerinde insanın yine insanla ayağa kalkabileceğini ve bize sıcak, özlediğimiz tüm duyguları hissettiriyor olması beni de inandırdı…”

Sevdiklerine bağlı ve onlara olan sevgisini her şeyin önünde tutan Yağmur’un hikayesini ise güzel oyuncu: “Öncelikle koruma güdüsü çok gelişmiş bir Yağmur’u izleyeceğiz. Babası ve Akgün’den kendini ve ailesini korumaya çalışırken aslında onlarla iyileştiğine, yüzleşmekten korktuğu yanları tatmanın verdiği hazla Yağmur’un duvarlarının kırılmasına şahit olacağız. Aslında biz önce iyileşmeyi sonra da iyileştirebilmeyi izleyeceğiz. Gerçek hislerin olduğu, herkesin kendinden yola çıkabileceği bir ailenin yeniden aile olabilmesinin mümkün olup olmadığına birlikte şahit olacağız.” şeklinde özetledi.

Etkileyici hikayesi, sıcak anlatımı ve güçlü kadrosu ile “Son Yaz”, 1 Ocak’ta FOX’ta.

Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Anketi Tümü
Woody Allen Türkiye’de bir film çekse başrolünde hangi çifti oynatır?
Woody Allen Türkiye’de bir film çekse başrolünde hangi çifti oynatır?