“War of the Worlds” ikinci sezonuyla dönüyor!

DİZİ 12.07.2020, 10:41 12.07.2020, 10:44
“War of the Worlds” ikinci sezonuyla dönüyor!

BAFTA ödüllü Howard Overman tarafından yazılan ve dünya çapında büyük başarı kazanan yapım War of the Worlds, izleyicilerin heyecanla beklediği ikinci sezonuyla geri dönüyor. Ünlü bilimkurgu yazarı H.G. Wells’in klasik romanından modern dünyaya uyarlanan ve Fransa ile İngiltere’de geçen War of the Worlds, ilk sezonuyla Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya ve Avustralasya’da 60 bölgede milyonlarca izleyiciye ulaşmıştı. 

EMMY ve Tony ödülleri adaylığı da bulunan Altın Küre ödüllü Gabriel Byrne ve Daisy Edgar Jones’un yanı sıra dizinin ikinci sezon kadrosunda Léa Drucker, Natasha Little, Stéphane Caillard, Adel Bencherif, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan and Emilie de Preissac gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ilk dört bölümde Richard Clark, son dört bölümde ise Ben A. Williams üstleniyor. 

Dizinin ilk sezonunda insanlığı yeryüzünden silen bir uzaylı saldırısının ardından küçük bir grup insanın hayatta kalma çabasını izlemiştik. Daisy Edgar Jones’un hayat verdiği Emily ise bu süreçte uzaylılarla arasında garip kişisel bir bağlantı olabileceğini anlamıştı. Karakterlerimizin dünyaya saldıranların aslında insan olabileceğini düşünmeye başladığı ikinci sezonda ise hayatta kalmayı başaranları gezegeni geri alabilmek için zorlu bir mücadele bekliyor. 

War of the Worlds ikinci sezonuyla FX ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+, BluTV ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Yorumlar (0)