Zeynep ve Barış yuva kurma yolunda

DİZİ 28.04.2021, 12:44 29.04.2021, 09:20
Zeynep ve Barış yuva kurma yolunda

Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün başrollerini paylaştığı  TV8 ekranının iddialı yapımı Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

Dizide, Barış’ın kalbi son kez kırılır. Dönüşü olmayan bir sona giderken her şey, Barış kendi zaaflarıyla, çocukluğuyla ve duygularıyla hesaplaşır. Her şeyin bittiğini duymaya hazır olmasa da buna katlanmak zorunda olduğunu düşünmektedir. Atacak geri adımı kalmamış, köşeye sıkışmıştır.

Ancak Zeynep bu kez kararlı, inançlı bir aşık olarak sıkıştığı köşeden Barış’ı da, kendini de son kez çıkarır. Artık mutsuzluğa, umutsuzluğa, incinmeye tahammülleri kalmamıştır. Barış uzun süredir Zeynep’ten görmediği bu iyileştirici, onarıcı tavır karşısında yine her inançlı aşık gibi umutla durur. Artık kurulmaya hazır ve kimsenin bozmasına kolay kolay izin verilmeyecek bir yuvayı kurma yoluna girerler.

Ne Nesrin’in ne Tarık’ın planları işlemiyor, sürekli adımları boşa düşüyordur. Nesrin ve Tarık’ın planı gittikçe sürdürmesi zor bir hal alır. Barış çoktan enselerinde iz sürmeye başlamışken, Zeynep ve Sakine de kalbi sertleşen Gülbin’in karşısına beklemediği bir anda, beklemediği bir şekilde çıkacak ve iyiliğin reddedilemez tohumlarını ekecektir.

Ali Rıza ve Savaş, Zeynep’i Barış’a istemek için Nermin ve Sakine’nin kapısını çalar. Artık herkesin iyileşmeye ve hayal kurmaya ihtiyacı vardır. Ali Rıza ve Sultan da kurdukları hayal için artık hazırdır.

Yorumlar (0)