Burak Sense ''Başka Beden''le müzikseverlerle buluştu

KÜLTÜR SANAT 16.01.2021, 15:27
Burak Sense ''Başka Beden''le müzikseverlerle buluştu

Zehirli Ot şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı Burak Sense, tüm detaylarıyla özgürlüğün simgesi olarak betimlediği yeni projesi ''Başka Beden'' ile müzikseverlerle buluştu.

Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının alışılmışın dışında aranjesi Cem Ergunoğlu, mix mastering ise Erol Temizel imzası taşıyor.

Sektöre iddialı ve emin adımlar eşliğinde merhaba diyen ‘’Burak Sense’’; duygularını şu sözlerle ifade etti; ''Türkiye'de kendime kimseyi örnek almıyorum ve pop müziğin bir süredir kan kaybettiğini ve özellikle büyük isimlerin risk almaktan korktukları için hep aynı ritm üzerine benzer sözler ile müzikte ki bu tek düzeliğe sebep olduklarını düşünüyorum. Derdim hepsinin dışına çıkmak, umarım çok seversiniz.''

Onur Aldoğan yönetmenliğinde yaklaşık 16 saatte çekilen Başka Beden'in klibinde sanatçıya 2 manken eşlik ederek şarkının ruhu özenle seçilmiş görüntüler eşliğinde izleyicisine yansıtıldı.

Yeni projesinin hem görselleri hem de soundu ile Türkiye'de önemli bir yer edinmekte ısrarcı olan'Burak Sense, yeni şarkısının sözleri ile beden ve ruhun çatışmasına değinerek, herkesin kendi yalnızlığında, iç sorularına dönerek cevap aramasının önemini vurguluyor.

Burak Sense'nin yeni projesi ''Başka Beden'' tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?