İKSV Alt Kat sonbahar online etkinlik programını açıkladı

KÜLTÜR SANAT 09.10.2020, 09:51 09.10.2020, 15:38
İKSV Alt Kat sonbahar online etkinlik programını açıkladı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın kültür ve sanat etkinliklerine erişim ve katılım imkânlarını artırmak amacıyla Mart 2019'da hayata geçirdiği İKSV Alt Kat, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında da Paribu ve Birleşmiş Milletler Mülteci Örgütü (UNHCR) Türkiye’nin desteğiyle çocuklara ve ailelere yönelik çevrimiçi etkinlikler gerçekleştiriyor.

İlk yılında 250’den fazla ücretsiz etkinlikte 2 bin 800’den fazla çocuk ve genç katılımcıyı ağırlayan İKSV Alt Kat, salgın koşulları sebebiyle 2020 sonuna kadar etkinliklerine dijital mecralar üzerinden çevrimiçi olarak devam ediyor.

Sonbaharda 6 yeni etkinlik 

Sonbahar aylarında İKSV Alt Kat programında, İKSV Alt Kat Instagram ve İKSV YouTube hesapları üzerinden yayınlanacak ve erişime açık olacak, farklı alanlardan beslenen 6 yeni çevrimiçi etkinlik var. Programda, 6-13 yaşındaki mülteci ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı çocukların katılımıyla Zoom Meeting platformu üzerinden gerçekleşecek çevrimiçi atölyeler de yer alıyor.

Pera Müzesi Öğrenme Programları işbirliğiyle, 5. İstanbul Tasarım Bienali’ne paralel olarak 20 Ekim - 14 Kasım 2020 tarihleri arasında, okul grupları ve 7-12 yaş aralığındaki katılımcılara yönelik birbirinden çevrimiçi atölyeler de düzenlenecek. 

Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?