Arda Türkmen'den ünlülere mutfak notu

'Arda'nın Mutfağı' ve 'Arda ile Omuz Omuz'a programının sunucusu ünlü şef Arda Türkmen Ferit Ömeroğlu’nun konuğu oldu. Türkmen ünlülerin mutfaktaki performanslarını değerlendirdi.

MAGAZİN 08.05.2020, 16:17 09.05.2020, 13:06
Arda Türkmen'den ünlülere mutfak notu

Ünlü şef programında konuk aldığı ünlülerle ilgili de izlenimlerini anlattı. En lezzetli yemeği yapan konuğunun Kadir Doğulu olduğunu söyleyen Arda Türkmen, Buğra Gülsoy, Ezgi Mola ve Saba Tümer’le ilgili de çok konuşulacak yorumlar yaptı.

İşte röportajda öne çıkan yerler;

  • Buğra Gülsoy acayip yetenekli bir insan… Benim anlattığımdan onu anlayıp yapabiliyorsa gerçekten bambaşka bir yeteneğe sahip. İroni yapıyorum. Ben çok kolay anlattım ama o bambaşka bir şey anlamış. Sanatçı yeteneği..
  • En hayal kırıklığı yaşadığım konuk Ezgi Mola’ydı. Normalde un koyması gereken bir şeye pudra şekeri koyup acayip bir şey yaptı.
  • Yaptığı yemekle en şaşırtan İbrahim Büyükak’tı. O kadar yapacağını tahmin etmiyordum. Yine yapamadı da yine de şükür…
  • Beraber yemek yaparken en zorlandığım Saba Tümer’di. Sabayla yemek yaparken şöyle zorlandım. Güler, eğlenir ama onda kontak atarsa gider, kimse tutamaz. Çok eğlenceliydi tabi de… Limitlerini çok zorladım. Hatta en çok limitlerinin üstüne kadar Saba’yı zorladım herhalde… Bir anda “kesin bıraktı gidiyor” dedim kendi kendime ama sonra baktım gitmemiş, sağ olsun.

Yorumlar (0)