"Gökçe Bahadır’ın bugünlere gelmesinde rolüm büyük"

TV şovlarında yaptığı sunuculuk ve rol aldığı dizi ile filmlerle hafızalara kazınan, şimdilerde ise iş dünyasında yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren Okan Karacan, İletişim ve Marka Danışmanı Burçak Ilıman’ın Instagram üzerinden yaptığı ‘Home Office’ programına konuk oldu.

MAGAZİN 02.05.2020, 14:55 03.05.2020, 11:12
"Gökçe Bahadır’ın bugünlere gelmesinde rolüm büyük"

Okan Karacan, Burçak Ilıman’ın Instagram üzerinden yaptığı ‘Home Office’ programına konuk oldu. Karacan, programda komedyenlikten iş dünyasına, verdiği kilolardan hayatına dokunduğu ünlülere kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Cem Özer’in peşinden çok koştum

Emek vermeden hiçbir şey olmadığını dile getiren Karacan, “Terakki Lisesi’nde okurken, o zamanlar talk show yapan iki kişi vardı ve bunlardan biri Cem Özer’di. Devamlı Cem Özer’ in peşindeydim. Kendisini çok severim. Hatta bir gün BKM’ de talk show yaparken kulisine girmiştim. O günün stresiyle beni tersleyip göndermişti ve o günden sonra yeniden bir başlangıç yaptım. Gençlere de tavsiyem hayallerinden vazgeçmesinler. Öğrenmeye istekli bütün arkadaşlarımıza zaman veya nereden ulaşması fark etmez kapım her zaman açık” ifadelerini kullandı.

Gökçe Bahadır’ın bugünlere gelmesinde rolüm büyük

Gökçe Bahadır ile ilgili bir anısını da anlatan Karacan, “Önceden ofisimizin yarısı Tümay Özokur’undu ve bizim çocuk oyunlarında bir kızı çok beğendiler. Sonrasında o kız Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini ardından ise Yaprak Dökümü’nde ‘Leyla’ karakterini canlandırdı. O kız Gökçe Bahadır’dı. Ben bu hikayeden de gururla bahsediyorum” dedi.

Şovmenlik beni çok heyecanlandırıyor

Oyunculuk, sunuculuk gibi pek çok projede yer aldığını fakat en çok heyecanlandıran asıl işin şovmenlik olduğunu vurgulayan Karacan, “Özellikle Best TV’ de yaptığım işler bunların başında geliyor. O dönemlerde ilk çıkış yapan şarkıcıların lansmanları benim programımda oldu. Trt’ de de bir sabah kuşağında şovmenlik yapmıştım. Bu yüzden bu iş benim için başka bir duygu. Bana ait bir alan olduğunda 7’ den 70’ e herkese dokunabileceğimi düşünüyorum. Çünkü 81 ile dokunabilecek kapasitedeyim. Hayat tecrübesi bu konuda ilk planda oluyor’’ ifadelerinde bulunurken herkesi çok eğlendirebileceğini ve mutlu edebileceğini söyledi.

Yorumlar (0)