“Hazal’la ilk tanıştığımızda Kahtalı Mıçı gibiydi.”

MAGAZİN 25.09.2021, 09:51 27.09.2021, 09:15
“Hazal’la ilk tanıştığımızda Kahtalı Mıçı gibiydi.”

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni sezonunun ilk konuğu olan sevilen oyuncu Enis Arıkan samimi itirafları ve eğlenceli tavrıyla geceye damga vurdu.

Geçtiğimiz aylarda yakın arkadaşı Ezgi Mola ile korona virüse yakalan Arıkan, korona virüsü Ezgi Mola’ya kendisinin bulaştırma hikayesini; “Ezgiyi bir aydır görmüyordum, nasıl da özlemişim. Aradım buluşalım diye plan yaptık. Görüştüğümüzde bir aydır görüşmemenin de verdiği özlemle nasıl öpüyorum Ezgi’yi, doyamıyorum öpmelere, tükürüklere boğdum resmen. Ezgi’de bana o görüşmemizde dedi ki; “Canım bak biz şanslı insanlarız, etrafımızdaki herkes korona oldu bir tek biz ikimiz olmadık.”. Ertesi gün oldu, ateşler içerisinde uyandım, Ezgi’yi aramam lazım ama korkuyorum da. Test sonucunu aldıktan sonra Ezgi’ye söylediğimde telefonda bana “Beni neden öptü o kadar dün akşam.” diye bağırıyordu.” sözleriyle anlattı.

Önümüzdeki aylarda vizyona girmeye hazırlanan ve başrollerini Hazal Kaya ile paylaştığı sinema filmi “Benden Ne Olur?” için oldukça heyecanlı olduğunu da belirten başarılı oyuncu, sette geçirdikleri zamanı; “Tanıdığın insanlarla çalışmak hem çok keyifli hem de çok rahat hissettiren bir şey bana. Hazal ile oynarken kötü mü oynadım diye gerilmiyorum karşımdaki Hazal sonuçta kötüysem de o an kötüyümdür ne olacak diye düşünüyorum. Biz Hazal’la uzun zamandır aynı projede yer almadık. Çok eskiden bir dizide beraber çalışmıştık Hazal o zaman lisedeydi daha annesi bana emanet ederdi. Lise formasını çıkarır sete girerdi. Çok bebekti ama bir yandan da Kahtalı Mıçı gibi dolanırdı Taksim’de. Yeniden onunla sette olmak çok eğlenceliydi.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)