Gelin Takımı setinden ilk kareler geldi

SİNEMA 28.05.2024, 17:16
Gelin Takımı setinden ilk kareler geldi

Sezonun Merakla beklenen Filmi Gelin Takımı’nın çekimleri başladı. Sky Films ve Asc Films’in yapımcılığını, Doğacan Anafarta'nın yönetmenliğini üstlendiği, Ayşe Balıbey'in senaryosunu kaleme aldığı ,oyuncu kadrosunda Seda Bakan, Şebnem Bozoklu, Ecem Erkek, Nilperi Şahinkaya, Fırat Çelik, Doğan Bayraktar , Ali Yoğurtçuoğlu ve Mehmet Günsür ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun olduğu “Gelin Takımı” sete çıktı.  

SETTEN İLK KARE GELDİ

İzleyicisine eğlence ve kahkaha dolu anlar sunacak olan  filminin setinden yayınlanan ilk kare kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

“Gelin Takımı” filminin  konusu ise;
Hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip 4 arkadaş, Ayça, Selin, Berrin ve Deniz, Berrin'in düğünü için bir araya gelirler. Düğünden önce arkadaşı Berrin'e bekarlığa veda partisi organize etmeye karar veren Ayça, düğünün yapılacağı oteli ayarlar. Akın ve Poyraz isimli iki yakışıklının da aralarına katılmasıyla, unutulmaz bir tatil yaşamayı planlayan bu eğlenceli kadınlar, beklenmeyen ihanetler, hesaplaşmalar ve yanlış anlaşılmaların ortasında adım adım düğün gününe yaklaşırken kendilerini beklemedikleri bir maceranın içinde bulurlar.

“GELİN TAKIMI” 18 Ekim'de vizyonda.

Yorumlar (0)