Masal Şatosu: Gizemli Misafir cuma vizyonda!

SİNEMA 09.08.2022, 11:56 12.08.2022, 12:19
Masal Şatosu: Gizemli Misafir cuma vizyonda!

‘Masal Şatosu’nun merakla beklenen devam filmi ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ cuma günü vizyona giriyor. Serinin hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği film çocuklara sinema salonlarında eğlenceli ve macera dolu dakikalar yaşatacak.

Başrolünde genç yıldız Ecrin Su Çoban’ın yer aldığı ve çekimleri medeniyetlerin buluşma noktası kabul edilen Hatay’ın masalsı mekanlarında gerçekleştirilen ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ vizyona girmek için gün sayıyor. Başarıları ve kendine has kitlesiyle Türkiye’nin en çok beğenilen çocuk-gençlik serisi ‘Masal Şatosu’, Gizemli Misafir ile yine kendisine hayran bırakacak hikayesiyle cuma günü sinemadaki yerini alıyor.

MASAL DİYARINA GİDİYORUZ!

Yönetmenliği Burak Kuka’ya senaryosu ise Erçin Sadıkoğlu’a ait olan, Hollywood standartlarında hazırlanan ve cuma günü vizyonda olacak 'Masal Şatosu: Gizemli Misafir’de, Neşe (Ecrin Su Çoban) ve arkadaşları Masal Diyarı’na yolculuğa çıkacak. Kahramanlarımız, Masal Diyarı’nın neşesi olan sihirli misafirleri Prens’i, ait olduğu yere ulaştırmak için başladıkları macerada mistik ortamları keşfederken masal kahramanlarının mutluluğu için aksiyon dolu bir mücadeleye girecekler.

‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ cuma günü vizyonda!

Filmde; Neşe ve arkadaşları ışıl ışıl süsledikleri evlerinde parti hazırlığındayken, bir misafir tarafından kapıları çalınır. Kimsenin tanımadığı bu çocuk, masal diyarından gelen ve hafızası bir hata ile silinen bir prenstir. Sihirli misafirleri Prens, masal diyarının neşesidir ve onun Dünya'da kaldığı her an masal diyarına mutsuzluk hakim olacaktır. Neşe ve arkadaşları hiç bilmedikleri mistik ortamları keşfederken, maceradan maceraya atılarak Prens'i ait olduğu yere göndermek ve masal kahramanlarının neşesini geri kazandırmak için aksiyon ve eğlence dolu bir serüvene atılırlar.

Yorumlar (0)