Ben Stiller izleyiciyi kahkahaya davet ediyor

TV 25.06.2022, 15:43
Ben Stiller izleyiciyi kahkahaya davet ediyor

Yönetmenliğini Shawn Levy’nin yaptığı ‘Müzede Bir Gece’ filminin oyuncu kadrosunda; Ben Stiller, Carla Gugino, Dick Van Dyke gibi isimler yer alıyor. Fantastik – komedi türündeki filmin senaryosunu ise Thomas Lennon ve Robert Ben Grant kaleme aldı.

Bu akşam saat 20.00'de Star'da olacak filmde New York’ta işsiz ve yeni boşanmış olan Larry Daley, tam anlamı ile bir kaybeden konumundadır. Oğlu Nick, babasına dair hayal kırıklığı yaşamaktadır. Larry en sonunda bir müzede gece bekçiliği görevini kabul eder. Bu işe girerken üç tane yaşlı güvenlik görevlisinin yerini alır. Adamlar henüz emekli olmuşlardır.

Larry’nin ilk vardiyasında müzede hiçbir şeyin normal olmadığı açığa çıkar. Tüm heykeller, güneş battıktan sonra canlanarak hareket etmeye başlarlar. O andan itibaren müze tam bir kaosa döner. Bir gece Larry oğlunu da yanında getirir ve paraya ihtiyacı olan diğer emekli güvenlik görevlileri sihirli bir taşı çalmak için müzeye girerler. Larry, bu işle baş edebilmek için tüm tarihi karakterleri organize eder. Suçluları yakalamak ve müzeyi korumak zorundadır.

Yorumlar (0)