Ebru Şahin’e 2 ödül birden!

TV 06.07.2020, 09:11 06.07.2020, 14:53
Ebru Şahin’e 2 ödül birden!

Ebru Şahin, 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar ve Altın Kelebek Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödüllerine layık görüldü. Genç ve yetenekli oyuncu Ebru Şahin, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü sağlık çalışanlarına ihtaf etti.

Ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuzlardan ertelenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde bu yıl yakaladığı çıkışla “Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nü alan Ebru Şahin, jüri ve halk oylaması ile bu yıl Altın Kelebek’te ikinci ödülünü aldı ve Yılın En İyi Kadın Oyuncusu seçildi.

Ebru Şahin ilk ödülünü alırken; “Çok zor bir dönemden geçtik, halen de geçiyoruz ve yeni bir düzen kurmaya çalışıyoruz. Bu karışık düzen içerisinde Yıldızı Parlayanlar Ödülü almak, benim için çok daha anlamlı oldu. Işığını bize yansıtarak bize parlamamızı sağlayan herkese çok teşekkür ederim, çok sağolun.” dedi.

Genç oyuncu Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncusu seçildiğinde ise; “Altın Kelebek çocukluğumda izlediğim ve hayaller kurduğum bir organizasyondu. Şu an duygularımı nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ama çocukluk hayallerimden birini elimde tutuyorum.

Bu gururu yaşamamda emeği olan atv ailesine, yapımcımız Banu Akdeniz’e, menejerim Abdullah Bulut’a, kamera önü ve arkası tüm Hercai ekibine ve desteklerini sonsuz hissettiğim izleyicilerimize çok teşekkür ederim. Ödülümü bu süreçte aşkla ve özveri ile işini yapan tüm sağlık çalışanlarına ithaf ediyorum. İyi ki varsınız.” diyerek ödülünü aldı.

Yorumlar (0)