"Fındık İşi" bu akşam ekranda olacak

TV 23.07.2022, 14:54
"Fındık İşi" bu akşam ekranda olacak

Fındık İşi’ filmi, Peter Lepeniotis'in yönettiği 2014 yılında 3D bilgisayar animasyonlu komedi filmi. Filmin senaryosunu Peter Lepeniotis, ve Lorne Cameron yazdı. Filmin Türkçe seslendirmesini; Payidar Tüfekçioğlu, Kerem Kobanbay, Savaş Özdural, Buket Dereoğlu, Kubilay Pembeklioğlu ve Özgür Özdural yapıyor.

Bu akşam saat 20.00'de Star'da olacak filmin ilk bölümünde kahramanlarımızın hedefi bir fındık dükkanındaki tüm fındıkları ele geçirmek. Surley, yaşadığı yerden artık o kadar da memnun değildir. Kurallardan hoşlanmayan yaramaz sincap evinden çok uzaklara gitmek zorunda kalır. Dışarıda hayatın nasıl olduğunu merak etmekte ve keşfetmek için de can atmaktadır. Bir yandan da arkadaşı fare Buddy ile yollara düşerler.

Büyük şehirde yaşamaya başlayan ikilinin koşullara ayak uydurması zordur. Yaklaşan kış mevsimi yiyecek bulmayı da zorlaştıracağından endişelidirler. Ancak akıllarına gelen bir yöntem onları bütün kış rahat ettirecektir; Fındıkçı soygunu yapmak! Ancak hedeflerine aldıkları fındıkçıyı soymayı düşünen yalnızca onlar değildir. Azılı bir rakun, istediğini elde etmeye ve Surley ile Buddy'nin planlarını altüst etmeye kararlıdır.

Yorumlar (0)