Haneke imzalı "Bilinmeyen Kod" TV'de ilk kez TRT2'de

TV 10.07.2020, 15:30
Haneke imzalı "Bilinmeyen Kod" TV'de ilk kez TRT2'de

Michael Haneke imzalı, Juliette Binoche, Thierry Neuvic ve Bruno Todeschini'nin rol aldığı "Bilinmeyen Kod" bu akşam saat 21.30'da TRT2'de olacak. 

TV'de ilk kez ekranda olacak filmde, bir an bir yerde bir şey olur ve birbirlerinden tamamen bağımsız insanlar kesişirler. Dilenci bir kadın elini uzatır ve o sırada oradan geçen bir genç, onun avucuna bir kağıt parçası bırakır. Bunu gören bir başkası araya girer ve kesişim başlar.

Genç bir oyuncu olan Anne, şansını sinemada denemek istemektedir. Sevgilisi George, bir savaş fotoğrafçısıdır ve mesleği gereği sürekli Fransa’nın dışındadır. George’nin erkek kardeşi Jean, babasından sonra ömrünü çiflikte geçirmeyi planlamayan bir tiptir.

Amadou, sağır ve dilsiz çocuklara eğitim veren bir enstitüde müzik öğretmenliği yapmaktadır. Babası Afrika kökenli bir taksi şöförüdür. Maria, Romanya’dan gelmiş dilenerek kazandığı parayı ailesine yollamaktadır. Bir gün yakalanır ve sınırdışı edilir fakat sonra yine Fransa’ya doğru bir başka yolculuğa çıkar. Kesişim aslında her yerdedir.

Yorumlar (0)