Kahkaha ve müzik bir arada

TV 25.03.2021, 11:37 25.03.2021, 15:39
Kahkaha ve müzik bir arada

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in bu akşam saat 20.00’de Kanal D'de ekrana gelecek 5. bölümünde Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Zeki Müren’in şarkıları söylenecek. Kahır Mektubu, Şimdi Uzaklardasın, İnleyen Nameler gibi Zeki Müren’in en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlanıyor.

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Cem Yılmaz, renkli sohbetiyle stüdyoyu adeta kahkahaya boğacak. Zeki Müren’in unutulmaz şarkılarına sesiyle hayat veren komedyen, esprileri ve muhteşem sohbetiyle de herkesi gülmekten kırıp geçirecek. Tabii geceye damga vuran Cem Yılmaz imzası da hiç şüphesiz ünlü komedyenin yaptığı Sibel Can taklidi olacak.

Usta oyuncu Zafer Algöz de “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olacak. Ünlü oyuncu Zeki Müren şarkılarını, sanat güneşinin gözlükleri ve aksesuarlarıyla söyleyerek Zeki Müren’e hayat verecek.

Yorumlar (1)
Ayşe 8 ay önce
Bu gece, güzel şarkılarınızın eşliğinde, Sanat Güneşimiz Sayın Zeki Müreni andığınız için siz değerli sanatçılarımıza teşekkürü bir borç bilirim.