Kardeşler TV'de ilk kez ekrana geliyor

TV 08.07.2020, 15:28 08.07.2020, 15:35
Kardeşler TV'de ilk kez ekrana geliyor

Yönetmenliğini Ömür Atay'ın yaptığı, Yiğit Ege Yazar, Caner Şahin ve Gözde Mutluer'in rol aldığı "Kardeşler" bu akşam TV'de ilk kez ekranda olacak. Saat 21.00'de TRT2'de izleyiciyle buluşacak filmde, işledikleri cinayetle birbirlerinin kaderini yaşamak zorunda kalan iki kardeşin hikayesini konu ediyor.  Yusuf'un ailesinin aldığı karar, hem onun hem de ağabeyi Ramazan'ın hayatının değişmesine neden olur.

Aile, kızlarının öldürülmesini emretmiştir ve Yusuf 'un da verilen karar doğrultusunda kız kardeşini tuzağa düşürmesiyle, Ramazan kardeşini öldürür. İşlediği cinayet sonucu Ramazan'ın hapse girmesi gerekmektedir fakat Yusuf’un yaşı küçük olması ona ceza indirimi sağlayacağından, suçu üstlenerek abisi Ramazan'ın yerine hapse girer.

 Dört yıl hapiste kalan Yusuf, şartlı tahliye olunca ailesi ile tekrar bir araya gelir. Özgürlüğüne kavuşan Yusuf, çektiği vicdan azabı ile bu sefer de dışarıda hapis hayatı yaşar. İki kardeşin hayatına giren Yasemin, geçmişte yaşanan ve sır gibi saklanan cinayeti öğrenir. Yasemin de artık Yusuf gibi aile için büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Yorumlar (0)