Komedi klasiği Güldür Güldür Show bu akşam Show TV'de

TV 15.01.2022, 13:24
Komedi klasiği Güldür Güldür Show bu akşam Show TV'de

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, 9. sezonu ile Show TV'de... Fenomen eğlence programı yine çok eğlenceli, çok renkli hikayeleri ve karakterleri ile evlerinizde kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor.

Yakın kız arkadaşlar Leman, Reyhan ve Burcu’nun Yeter’e ev ziyaretleri nasıl geçecek? Burcu gerçekten iyi bir arkadaş mı? Kızlar grubunun arasında gizli bir çekişme olabilir mi?

Çiçek ve Paşa, aynı anda farklı kişilerle Jale’ye çöpçatanlık girişiminde bulunuyor! Paşa’nın arkadaşı Bilal, Çiçek’in tarafı ise İsmail! Bu rekabet nasıl sonuçlanacak?

“Yapabilirsin Aşkım” programının bu haftaki çiftleri Fikri ile Burcu, Mesut ile Çiçek ve İbrahim ile Mehtap. Birbirinden ilginç ve farklı çiftler zorlu etapları geçip büyük ödülü kazanabilecek mi?

Feridun’un pek hızlı ayrıldığı kız arkadaşı Yeter’deki sorun ne olabilir? Sadece haber spikeri gibi konuşan Yeter ve Feridun’un son ayrılık buluşması nasıl geçecek?

Yılbaşı akşamını eşsiz, sadece arkadaşları ile birlikte kutlamak isteyen Paşa’nın planları tutacak mı? Eşine, sevgilisine, patronuna yalan söyleyerek buluşmaya gelen arkadaş grubu nasıl yakalanacak?

Talihsiz bir ev kazası geçiren Hayati’nin ziyaretçisi Bilal Dayı! Elini attığı her olayı daha karıştıran, dokunduğu her şeyi bozan, ilişkileri tarumar eden Bilal Dayı ile olaylar nasıl çığırından çıkacak?

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 15 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)