Soru Küpü’nde ünlü isimlerden sürpriz sorular

Dünya televizyonlarının ilk ve tek stüdyosuz, sunucusuz ve kameramansız yepyeni sosyal oyun programı Soru Küpü’nün ikinci bölümünde ünlü oyuncular Zafer Algöz ve Ekin Türkmen’in yer alıyor.

TV 02.05.2020, 13:47
Soru Küpü’nde ünlü isimlerden sürpriz sorular

Dünya televizyonlarının ilk ve tek stüdyosuz, sunucusuz ve kameramansız yepyeni sosyal oyun programı Soru Küpü’nün ikinci bölümü 4 Mayıs Pazartesi günü saat 21.45’de TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncular Zafer Algöz ve Ekin Türkmen’in yer aldığı bölümde, Özel ve Gedikli aileleri en doğal ev halleri ile karşımıza çıkıyor.

TRT 1 korona günlerinde Evde Kal’ırken “Ev Hayat Dolu” kuşaklarında “Soru Küpü” programıyla izleyicilerini hem eğlendiriyor, hem de kazanmalarını sağlıyor. Programın ikinci bölümünde yarışan Gedikli ve Özel ailesinin evlerine tüm çevresi ekranlarla dolu bir küp bırakılıyor ve ailelere konuk olan küp, öncelikle sosyal mesafe uyarısı yaparak ev halkını selamlıyor. Teknolojisi ve uygulaması ile hayranlık uyandıran küp, genel kültür, sanat, tarih, medya, günlük yaşam, bilim, edebiyat, teknoloji ve ülkemiz hakkında görsel ve işitsel sorular sorarak heyecanı dorukta yaşatıyor.

Ünlü oyuncular Zafer Algöz ve Ekin Türkmen sorduğu sorular ile ailelere heyecanlı bir sürpriz yaşatıyor. Emektar oyuncu Zafer Algöz ailelere “Pusulada ‘S’ harfi hangi yönü ifade eder?”, ünlü oyuncu Ekin Türkmen ise “Kaktüsün az bilinen diğer adı nedir?” sorusunu yöneltiyor. Programın merakla beklenen kısmı ise 3 etaptan oluşan yarışmanın sonunda büyük ödül olan 5 bin TL’yi hangi ailenin kazanacağı oluyor.

Koruma tulumu giymiş bir kişinin önceden eve yerleştirdiği robot kameralar ile çekilen “Soru Küpü”, Türk televizyonlarına farklı bir boyut kazandırıyor. Net Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği “Soru Küpü”, her pazartesi TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 60 dakikalık ve genel izleyici kitlesine hitap eden “Soru Küpü” programına yarışmak isteyen kişiler www.sorukuputrt.com adresinden başvuru yapabiliyor.

Yorumlar (0)