Sürpriz bir isim MasterChef'e veda etti

TV 31.08.2020, 09:17 01.09.2020, 09:16
Sürpriz bir isim MasterChef'e veda etti

MasterChef Türkiye’de sezonun ikinci elemesi dün akşam ekrana gelen son bölümde gerçekleşti. MasterChef 41. bölümde altı eleme adayı arasından kimin yarışmaya veda edeceği merak ediliyordu. Mavi takım, bu hafta tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybedip altı eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

MasterChef Türkiye’nin jüri koltuğunda oturan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, haftanın eleme adaylarına iki oyun oynattı. Bu iki oyun sonrasında gecenin en zayıf tabağını çıkaran yarışmacı, MasterChef Türkiye’den elendi.

MasterChef'te final elemesine kalan isimler Berk, Gülşah ve Uğur oldu. Final eleme oyununda Somer şef tarafından anlatılan şefin tabağındaki yemek perde pilavı olarak açıklandı. Bu yemeği yapmak için verilen süre ise bir saat idi.

Sürenin bitiminde şefler hazırlanan yemeklerin tadına baktı ve sonrasında kararlarını açıkladı. Buna göre, en başarılı tabağı hazırlayan Uğur oldu. Diğer yandan MasterChef'te gecenin en zayıf tabağını hazırlayan ve MasterChef'e veda eden isim Berk oldu.

Yorumlar (0)
23°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?