Survivor tarihinde bir ilk olacak!

Survivor 2020'nin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde yarışmacıları büyük bir ödül bekliyor. Acun Ilıcalı ödülü "Survivor tarihinde bir ilk olacak" sözleriyle açıkladı.

TV 05.05.2020, 12:45
Survivor tarihinde bir ilk olacak!

Survivor'da bu akşam ekrana gelecek olan 67. yeni bölümününde izleyicileri heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Kum sahadaki futbol maçını kazanan takım ise iletişim oyununda Survivor’da bir ilki yaşayacak. Survivor iletişim oyununu kazanan takım, Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından canlı yayın yapacak, sorulara cevap verecek.

Acun Ilıcalı sürpriz ödülü, "Survivor iletişim ödülünü kazanan takım bir ilki gerçekleştirecek. Benim Instagram hesabımdan canlı yayın yapacaklar. Survivor izleyicilerden gelen yorumları onlara ileteceğiz.

Survivor tarihinin ilki olacak" sözleriyle duyurdu. Survivor yeni bölümde iletişim oyununda ekrana gelen futbol oyunu müthiş bir mücadeleye sahne olacak ve oyunda sinirler gerilecek. Survivor fragmanında dikkat çeken ise Yunus Emre ile Berkan arasındaki tartışma oldu. Survivor 67. bölümde en çok merak edilen ise 'Survivor 2020’ye kim veda edecek?' sorusunun yanıtı olacak. 

Yorumlar (0)