Mert Yazıcıoğlu: "Her şey bir hayalle başlar"

Şu sıralar Netflix dizisi Aşk 101 dizisinde Sinan karakteri olarak karşımıza çıkan Mert Yazıcıoğlu, hayal kurmanın önemine vurgu yaptı.

YAŞAM 30.04.2020, 18:14 01.05.2020, 14:54
Mert Yazıcıoğlu: "Her şey bir hayalle başlar"

Genş yaşına rağmen oyunculuktaki başarısını ortaya koyup her yer aldığı projede beğeniyle takip edilen Mert Yazıcıoğlu, Based İstanbul dergisine konuştu. İnsanoğlunun yaradılışından bu yana hayal kurduğunu dile getiren Mert Yazıcıoğlu, insanlığın bugünlere gelmesinin de hayal kurması sonucunda gerçekleştiğini anlattı.

Gençlere hayal kurma ve bu hayali gerçekleştirmek için de savaşma tavsiyesinde bulunan oyuncu: “Hayal insanoğlunun yaratılışında var. Ateşin bulunmasından başlayıp bugünkü konuma gelmemizin sebebi insanoğlunun hayal kurmasıdır. Ben de hayal kurmasaydım bugün burada bir röportajı cevaplıyor olmazdım herhalde. Her şey bir hayalle başlayıp hayat karşınıza ne çıkartırsa çıkartsın yılmadan savaşarak verdiğiniz mücadeleler sonucu gerçekleşiyor. Demem o ki; evet, hayal kurup onlar için savaşmaya devam edeceğim.” diyerek her zaman hayallerini peşinden gideceğinin altını çizdi. 

Yorumlar (0)