Aslan ve Devin ilişkisi bir meydan okumaya dönüyor

DİZİ 24.10.2023, 11:08
Aslan ve Devin ilişkisi bir meydan okumaya dönüyor

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Aile’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aile 17. bölümüyle ekrana gelecek. Çiftlik evde çıkan yangının ardından Hülya hayattaki en büyük kalesi olan evini kaybetmenin acısını yaşarken; Aslan, Leyla’yı hapisten kurtarmak için elinden geleni yapar. Bunun için de Melek’in yaşaması gerekmektedir. Diğer taraftan Nedret’ten marina ortaklığı için olumsuz yanıt alan Aslan, Soykanlara kesilen yüklü para cezasının ilk taksidini ödeyebilmek için yeniden karanlık işlere girmek zorunda kalır. Ancak Devin; Aslan’ın bu geri dönülmez yola girmesine engel olmak ister.

Aslan’ın kirli işlere döndüğü öğrenen İlyas ve Cihan, bu durumu bir fırsat olarak görürler. İlyas marinada Aslan’la ilk kez karşı karşıya gelirken; Cihan ise Soykanları bitirecek yeni bir hamle için harekete geçer. Diğer taraftan Cihan’ın Serap’la ilgili öğreneceği bir gerçek ikiliyi karşı karşıya getirecektir.

Soykanlar, ailenin eski evine yerleşme kararı alırken; o evin pay sahiplerinden olan Nedret, Hülya ile yeniden karşı karşıya gelir. Diğer taraftan Aslan ve Devin aldıkları güzel bir haberden sonra her şeyin başladığı yere dönerler. O gecenin sonu Aslan ve Devin ilişkisi için adeta bir meydan okumaya dönecektir.

Cezanın ilk taksidinin ödenmesi için gereken süre gittikçe daralmaktadır. Aslan ailesini bu sıkıntıdan kurtarabilmek için ölümü bile göze alır. Ancak Devin, Soykanları hiç beklemedikleri bir sürprizle karşı karşıya getirecektir.

‘Aile’ yeni bölümüyle 24 Ekim Salı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)