Brexit’in ardındaki inanılmaz gerçekleri keşfedin!

BELGESEL 30.06.2022, 11:49
Brexit’in ardındaki inanılmaz gerçekleri keşfedin!

Yakın tarihin en önemli politik gelişmelerinden Brexit’in ardındaki inanılmaz gerçekleri keşfedin! BBC First işbirliği ile Temmuz ayında GAİN’de yayına girecek olan Brexit: The Uncivil War, hala çok tartışılan Vote Leave kampanyasının perde arkasında yaşananları usta oyuncu Benedict Cumberbatch’ın etkileyici başrolüyle izleyiciye aktarıyor. 

“Kimin kazandığını biliyoruz ama nasıl kazandığını bilmiyoruz.”

Yayınlandığı ülkelerde izleyiciden tam not alan Brexit: The Uncivil War, şimdi GAİN ve BBC First işbirliğiyle Türk izleyicisiyle buluşuyor. Temmuz ayında GAİN’de yayına girecek olan film, İngiltere’nin AB’den çıkışının arkasındaki inanılmaz hikayeyi konu ediniyor. Siyasi stratejist Dominic Cummings’in, İngiliz seçmenlerini Avrupa Birliği'nden ayrılmaya ikna etmek için başlattığı “Vote Leave” kampanyası için yürütülen stratejileri ve perde arkasında yaşananları izleyiciye sürükleyici bir dille aktarıyor.

Benedict Cumberbatch’ten mükemmel performans

Oscar, Altın Küre, Primetime Emmy gibi ödüllere pek çok kez aday gösterilmiş, 2 defa BAFTA Ödülü kazanmış usta oyuncu Benedict Cumberbatch, mükemmel performansıyla filmde Dominic Cummings’e hayat veriyor. Cumberbatch’e Lucy Russell, Sarah Belcher, Malcolm Freeman ve Liz White eşlik ediyor.

Yorumlar (0)