"Ada Masalı" yaz ve aşk esintisini evlere taşıdı

DİZİ 16.06.2021, 11:58 16.06.2021, 17:49
"Ada Masalı" yaz ve aşk esintisini evlere taşıdı

Başrollerinde, uyumlarıyla dikkat çeken Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un buluştuğu Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’, dün akşam ilk bölümüyle yaz ve aşk esintisini evlere taşıdı.

İşinde başarılı, ışığıyla herkesi etkileyen şehirli Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile yakışıklılığı ve yardımseverliğiyle adanın göz bebeği Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda başlayan hikayelerini seyirciyle buluşturan dizi, sımsıcak atmosferi ve eğlenceli karakterleriyle seyirciden tam not aldı.

Ekran başındakileri sımsıcak bir adaya davet ederek yaz anılarına götüren ve kalplere dokunacak bir aşk hikayesini izleyenlere sunan ‘Ada Masalı’nın ilk bölümü dün akşam Star TV’de seyircileriyle buluştu. Yılın çifti olmaya aday Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı dizi, keyifli hikayesiyle izleyenlerin beğenisini toplarken övgü dolu yorumlar aldı. ‘Ada Masalı’, ilk bölümüyle saatler boyunca TT listesine kalarak sosyal medyada da çok konuşuldu.

Yolları beklenmedik bir anda kesişen, Haziran ile Poyraz’ın adada neler yaşayacakları ilk bölümün ardından merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan ikinci bölümünün tanıtımında Haziran, Poyraz’ı öptüğü için büyük bir utanç duyarken Poyraz’ın bu öpücüğün sebebini sorgulamaması genç kadının kafasını karıştırıyor. Haziran ve Poyraz ortaklıkları sebebiyle adada beraber vakit geçirmeye başlarken Poyraz’ın bankaya borçlanmasında Haziran’ın parmağı olduğunu öğrenip öğrenmeyeceği ise yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?