"Aile"de beklenmedik olaylar yaşanacak

DİZİ 31.10.2023, 12:18
"Aile"de beklenmedik olaylar yaşanacak

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Aile’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Musa Uzunlar, Levent Ülgen Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aile 18. bölümüyle ekrana gelecek. Devin’in, Nedret’i ikna etmesiyle marinaya aranılan ortak bulunmuş olur. Ancak Nedret’in İstanbul’a gelişi aile içindeki tüm dengeleri değiştirecektir. Hülya artık birlikte yaşayacağı azılı düşmanına karşı evdeki hakimiyetini korumaya çalışırken eski defterler açılacaktır. Diğer taraftan Aslan da ortağı Bedri’ye karşı marinadaki hakimiyetini korumaya çalışırken işlerinin baltalanmasına sebep olan hainin peşine düşer.

İbo’nun kendileri için artık büyük bir tehdit olduğunu düşünen İlyas ve Serap, onu oyun dışı bırakmak isterler. Serap gerekli planı kurarken; Cihan’ın da aklında kendilerine müttefik yapacakları yeni birisi vardır. Bunun için harekete geçer.

Nedret’i getirdiği için Devin’le karşı karşıya gelen Hülya, ailesine karışmasının bedelini Devin’e kendi ailesi üzerinden ödetmeye kararlıdır. Hülya’nın hamlesi Neşe’nin başına büyük bir dert açar. Devin annesini korumaya çalışırken; hatırlamak bile istemediği yıllar önceki o geceye döner. Aslan ise Devin’i yalnız bırakmazken; sevdiği kadını aşkın iyileştirici gücüne inandırmaya çalışacaktır.

Leyla tarafında işler iyice sarpa sararken Aslan içlerindeki haini sonunda bulur. Tüm aileyi elleriyle yaptığı yeni masada toplar. Tüm Soykanlar şimdi ilk kez aynı sofradadır. Ancak ailece yenecek güzel bir akşam yemeği beklenmedik olaylara sebep olacaktır.

Yorumlar (0)