Alanur, Aslı'nın intikamını alıyor!

DİZİ 10.04.2023, 12:37 10.04.2023, 16:18
Alanur, Aslı'nın intikamını alıyor!

Kanal D’nin, yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği dizisi “Veda Mektubu” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, hikayesini Gamestory senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dizinin yeni bölümünün konusu şöyle; Hatice’nin intiharı aileyi derinden sarsar. Herkes bu olay yüzünden gergindir ve hastanede sinirler gerilir.

Tabii ki bu öfke Aslı va Alanur’a yönelir. Bu karmaşa içinde Seher’in tokadını öğrenen Alanur’u yatıştırmak Aslı için mümkün olmayacaktır. Bir tarafta Hatice’nin durumu, bir tarafta Alanur’un sınır tanımaz öfkesi Aslı ve Mehmet’i bir kere daha arada bırakacaktır. Mehmet bir uzlaşma ortamı yaratmak isterken savaşı harladığının henüz farkında değildir. Alanur’un eve baskını ise herkesi zor durumda bırakır. Tüm bu karmaşa içinde en güzel haber Mehmet’ten gelir. Aslı, Ziya’yla annesinin geçmişini Mehmet'in anlamasından çok korkmuştur. Mehmet’in sürprizi bütün sorunların ilacı gibidir. Peki her şey Aslı’nın umduğu gibi mi gelişecektir? Yoksa Aslı tam nefes aldığını düşünürken hayat her şeyi yine alt üst mü edecektir?

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de çok konuşulan Veda Mektubu yeni bölümüyle 10 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de…

Yorumlar (0)