‘All Of Us Strangers’, 20 Mart’ta Disney+’ta

DİZİ 13.03.2024, 18:03
‘All Of Us Strangers’, 20 Mart’ta Disney+’ta

‘Weekend’ ve ’45 Years’ gibi güçlü filmlerle, ‘Looking’ adlı başarılı diziye imza atan yönetmen Andrew Haigh’ın, başrollerinde Andrew Scott ile Paul Mescal’ın yer aldığı son filmi ‘All Of Us Strangers’, 20 Mart’tan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek. 

6’sı BAFTA olmak üzere önemli ödüllerden toplamda 101 adaylığa sahip olan ve 25 ödül kazanmış, bu senenin en çok konuşulan filmlerinden ‘All Of Us Strangers’, 20 Mart’tan itibaren sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. 

Başarılı İngiliz yönetmen Andrew Haigh’ın son filmi olan ve başrollerinde şu sıralar National Theatre’daki tek kişilik ‘Vanya’ adlı oyunuyla performans şöleni sunan Andrew Scott ile son yılların yükselen yıldızı Paul Mescal’ın yer aldığı film, Londra’da neredeyse tamamı boş olan bir gökdelende dairesi olan Adam ile Harry’nin karşı karşıya gelmesi sonrası yaşananları anlatıyor. İkilinin arasındaki ilişki gelişirken, bu birlikteliğe Adam’ın geçmişte yaşadığı ve etkisi her geçen gün güçlenen aile yasının içine çekilmesi sarsıcı bir yön veriyor. 

Claire Foy ve Jamie Bell’in Scott ile Mescal’a eşlik ettiği filmin yapımcılığını Searchlight Pictures üstleniyor. Yas duygusuyla başa çıkma ve metropolün kalabalığı içindeki yalnızlığa odaklanan film, Taichi Yamada’nın ‘Strangers’ adlı romanından uyarlandı. ‘All Of Us Strangers’, unutulmaz bir seyir deneyimi için 20 Mart’ta Disney+’taki yerini alacak. 

Yorumlar (0)