Alperen Duymaz, “Ego”da fedakar bir adama hayat verecek

DİZİ 02.02.2023, 15:40 03.02.2023, 11:06
Alperen Duymaz, “Ego”da fedakar bir adama hayat verecek

5 Şubat Pazar günü ilk bölümüyle FOX ekranlarında yayınlanacak olan “Ego”nun başrollerinden Alperen Duymaz, Erhan Yıldırım karakteriyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

“Son Yaz” dizisinden sonra yeniden FOX izleyicisiyle buluşacak olan başarılı oyuncu Alperen Duymaz, “Ego”da fedakar bir adama hayat verecek. Canlandıracağı Erhan karakteri; nişanlısı Elif’i deli gibi sevse de hayatını toptan alt üst edecek büyük bir seçimin eşiğine gelecek ve dolayısıyla her bölüm heyecan daha da artacak.

Öğrenciliği boyunca okulla beraber çalışır, kendi parasını kazanır. Hep kıt kanaat bir hayat yaşadığı için hayali bir gün maddi olarak rahata erebilmek, iyi bir hayat yaşayabilmektir. Korarslan ailesinin holdinginde finans bölümünde orta seviye bir çalışan olan Erhan, nişanlısı Elif’e (Rüya Helin Demirbulut) deliler gibi aşıktır ve birlikte bir hayat kuracakları günü iple çeker. Erhan ve Elif’in hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Elif ile birlikte gittikleri iş gezisinde aldıkları bu haberle, ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirir. Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı, yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı, senaryosunu ise Erkan Birgören ile Tuna Görgün’ün kaleme aldığı “Ego”, bu pazar FOX’ta.

Yorumlar (0)