Arak’tan 2. tanıtım paylaşıldı

DİZİ 09.12.2023, 13:40
Arak’tan 2. tanıtım paylaşıldı

Show TV’nin yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği 21 Aralık Perşembe akşamı başlayacak yeni dizisi Arak’tan 2. tanıtım paylaşıldı. Kadrosu ve hikayesi ile göz kamaştıran tanıtım fırtına gibi esti. Herkes Kara (İlker Kaleli) ile Zeynep (Öykü Karayel) arasında yaşanacakları şimdiden merak ederken, sosyal medyada beğeni dolu yorumlar dikkat çekti.

Oyuncu kadrosunda; İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimleri buluşturan Arak’ın yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.

Hayatını çalanlardan intikam almak için harekete geçen Kara (İlker Kaleli) ile yolu genç adamla sürpriz şekilde kesişen Zeynep’in (Öykü Karayel) sürükleyici hikayesini güçlü bir anlatımla ekrana taşıyacak olan Arak 21 Aralık Perşembe saat 20.00’de Show TV'de başlıyor.

İşte Arak’ın 2. Tanıtımı; https://www.youtube.com/watch?v=S0rpdA0YDxg

Yorumlar (0)