"Ateş Kuşları"nda nefesler tutuluyor

DİZİ 22.12.2023, 10:46 22.12.2023, 16:21
"Ateş Kuşları"nda nefesler tutuluyor

atv ekranlarının sevilen dizisi "Ateş Kuşları" saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek. Ateş Kuşları’nda Barbaros; ölüm kalım savaşı verirken, Sultan’ın eski nişanlısı Turgut çıkagelir. Öte yandan Mercan’ın amcası Mümtaz, Ali ile Mercan’ın hemen evlenmelerini ister.

Barbaros hastanede ölüm kalım savaşı verirken ona güç veren tek şey Gülayşe’nin hayalidir. Ancak bu Barbaros’un savaşı kazanmasına yetecek mi? Ateş Kuşları, can yoldaşları olan Barbaros’a veda mı edecek? Barbaros’u kaybederse Gülayşe yaşar mı? 

Sultan’ın nişan günü altınlarını alıp kaçtığı eski nişanlısı Turgut, sonunda Sultan’ı bulur! Sultan’ı korkudan tir tir titreten bu adam, Sultan’a delicesine aşıktır! Turgut, Sultan’ı geri almaya, Kara ise vermemeye yeminlidir! Sultan, geleceğini mahvetmelerine rağmen Ateş Kuşları’na sığınacak mı? Kara, Sultan’ın sırlarını aralamaya başlayınca niye çok öfkelenecek? Ali kız kardeşi Sultan’ı korumak için neler yapacak?

Peki ya Turgut, Sultan’ı ele geçirmek için Ali’nin en kıymetlisine, Gülayşe’ye musallat olursa? Abisinden bile yakın olduğu Barbaros’un acısı, Sare’yi kahreder. Zıpkın aşık olduğu kadına yardım edebilecek mi?

Mercan‘ın amcası sonunda onu kütüğüne alır! Artık Mercan’ın bir soyadı var: Mercan Gökova. Ama Mercan’ın amcası Ali ile Mercan’dan en acılı zamanlarında evlenmelerini ister. Mercan’la Ali evlenebilecekler mi?

Yorumlar (0)