“Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” bu akşam TRT 1'de

DİZİ 23.09.2021, 10:39 24.09.2021, 09:19
“Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” bu akşam TRT 1'de

Geçen hafta yayın hayatına başlayan, TRT 1’in dev projesi “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” 16 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Bu akşam ikinci bölümü yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü büyük bir merakla ve heyecanla bekleniyor.

Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın içine düştükleri zor durumlarla nasıl mücadele edeceklerinin anlatılacağı ikinci bölümde Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır’a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber etmiştir. Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir.

Oruç ve İlyas kendilerine kurulan tuzağın başında kimin olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Kendilerini yine bir çatışmanın içerisinde bulacaklardır.

Ailesinin gözleri önünde katledilişini izleyen İshak, Korsan Antuan tarafından esir alınır. Gördüğü ağır işkenceler sırasında İshak, adeta yardım diler gibi kardeşlerinin adını sayıklar. Tek amacı Oruç’u öldürerek kardeşinin intikamını almak olan Antuan ise sabırla Oruç’un ağasını kurtarmak için gelmesini bekler.

Yorumlar (0)