Bu yılın çok konuşulan dizilerinden "The Bear" Disney+’ta

DİZİ 06.10.2022, 10:59 06.10.2022, 11:59
Bu yılın çok konuşulan dizilerinden "The Bear" Disney+’ta

Türkiye’de yayın hayatına başladığı andan itibaren yeni pek çok orijinal yapım ile televizyon kültürünün ikonik yapımlarını kütüphanesine ekleyen Disney+, bu senenin büyük ses getiren dizilerinden ‘The Bear’ı, 5 Ekim’den itibaren izleyicileriyle buluşturdu.

Mutfaktan alevlerin ve bolca rekabetin yükseldiği dizi, Carmen “Carmy” Berzattı adlı genç ve yetenekli şefin kendisini bir anda aile işletmesi olan sandviç dükkanı The Original Beef of Chicagoland’de bulmasıyla yaşanılanları anlatıyor. Ailede yaşanan bir kaybın ardından evine geri dönen Carmy, Michelin yıldızlı restoranın ardından küçük bir işletmeyi yönetme konusunda türlü zorluklar yaşarken, mutfağın geri kalan üyeleri de bu serüvende tansiyonu devamlı yüksek tutacak.

Mutfak ve aileyi temeline alan, Jeremy Allen White’ın başrolünde yer aldığı ‘The Bear’da White’la birlikte Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson ve Matty Matheson rol alıyor. 

İlk sezonunun ardından çok kısa bir süre sonra ikinci sezonu da onaylanan ‘The Bear’, bolca baştan çıkarıcı lezzet ve hız trenini anımsatan kurgusuyla oldukça tempolu bir serüveni Disney+’a taşıyor. 5 Ekim’den itibaren platformdaki yerini alan dizinin tüm bölümleri Disney+’da izlenebilir.  

Yorumlar (0)