Büşra Pekin, Yaban Çiçekleri'nde şaşırtacak!

DİZİ 21.03.2024, 11:14
Büşra Pekin, Yaban Çiçekleri'nde şaşırtacak!

BÜŞRA PEKİN, YABAN ÇİÇEKLERİ’NDEKİ ROLÜYLE İZLEYİCİYİ ŞAŞIRTACAK!

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, kreatif danışmalığını Zeynep Günay’ın yaptığı atv’nin dikkat çeken yeni dizisi “Yaban Çiçekleri”nde Berna’ya hayat veren Büşra Pekin projeyi ve hazırlık sürecini anlattı.

Berna’nın derinlikli bir karakter olduğuna dikkat çeken Pekin, şunları paylaştı; “Berna, ailenin gelini. Sonradan aileye dahil olan enteresan bir karakter. Dışa gösterdiğinin yüzünün arkasında çok daha derin bir hikayesi var. Stratejist, manipülatif, zeki, güzelliğini ve dişiliğini kullanan bir yerde. Güler yüzünün altında içinde fırtınalar kopan biri.”

Berna’nın kendisinden uzak bir karakter olduğunu söyleyen başarılı oyuncu hikaye ve hazırlık sürecini de bu şekilde özetledi; “Berna, hedefine inanıyor ve uğruna savaşıyor. Onun yapı olarak benden uzak olması beni ona daha çok çekiyor. Canlandırmayı da daha keyifli hale getiriyor. Senaryoyu okuduğumda izlediğimiz projelerden daha farklı geldi hikayesi. Ve karakterin derinlikli olması projeyi kabul etmemde en etkili taraftı. Hazırlık sürecinde Berna’nın dış görünüşüne çok daha fazla kafa yorduk. Berna, görüntüsüne önem veren bir karakter olduğu için bende kiloma ve yediklerime özellikle çok dikkat ettim.”

Yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, oyuncu kadrosunda; Akın Akınözü, Aslıhan Malbora, Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi birbirinden değerli isimleri buluşturan “Yaban Çiçekleri” 25 Mart’ta atv’de başlıyor.

Yorumlar (0)