Büyük yüzleşme Ela’yı tekrar altüst edecek

DİZİ 07.04.2021, 11:31 07.04.2021, 16:15
Büyük yüzleşme Ela’yı tekrar altüst edecek

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği “Masumiyet” bu akşam  yeni bölümüyle FOX izleyiciyle buluşacak. 

Dizide, Hale, Harun ve Bahar buluşmasını, kendi hedeflerine yönelik bir planın parçası haline getirirken İrem tamamen Hale’nin kontrolüne geçer. Banu’nun yönlendirmesiyle hareket eden Timur ise Hale’nin Bahar’a karşı en büyük silahı olur.

Üzerine oynanan oyunlardan habersiz, evden kaçan kızının peşinde olan Bahar, Ela’nın nereye gittiğini anlayıp harekete geçer. Ela ise sığındığı eski yazlık evde hiç beklemediği bir anda karşısında İlker’i bulur. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı bir kez daha alt üst ederken, Bahar’ın attığı adımla yüzleşmenin seyri değişir.

Diğer yanda, İrem boşanma konusunda çark eder fakat İlker var gücüyle Ela’nın peşindedir. İrem, Hale’nin evliliğiyle ilgili telkinlerine rağmen soru işaretleri içindedir ve sorularının cevabı sadece Ela’dadır. Ilgazlar cephesinde her şey yolunda gidiyor gözükürken, Harun’un dengeleri değiştirecek gizli gündemleri vardır.

Yorumlar (0)