"Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi"nden afiş geldi!

DİZİ 13.09.2022, 10:06 14.09.2022, 10:32
"Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi"nden afiş geldi!

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’de yayınlanacak efsanevi dizi Behzat Ç’nin yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nden teaser afiş geldi. Heyecanla beklenen ve tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran dizi tüm izleyicileri etkisi altına almaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği ve sevenlerinin izlemek için gün saydığı dizinin Behzat Amirli teaser afişi Berkcan Okar tarafından tasarlandı ve kısa sürede büyük ilgi gördü. Yeni maceraları ve aksiyon dolu hikayesiyle izleyici karşısına çıkacak ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de yayınlanacak.

BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde; usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçecek. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç'ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de.

Yorumlar (0)