Cemre Ebüzziya, Ya Çok Seversen'in kadrosuna dahil oluyor

DİZİ 11.07.2023, 10:39 12.07.2023, 13:34
Cemre Ebüzziya, Ya Çok Seversen'in kadrosuna dahil oluyor

Hikayesiyle seyircinin gönlünü kazanan Ya Çok Seversen'in kadrosuna yeni bölümde ödüllü oyuncu Cemre Ebüzziya dahil oluyor. Başarılı oyuncu Bige karakteri ile ilk kez yeni tanıtımda seyircinin karşısına çıkıyor. Ateş ve Umut’un çocukluk arkadaşı, yurtdışında moda okumuş çok yetenekli bir tasarımcı olan Bige, Ateş’in isteği üzerine Jülide Arcalı Moda Okulu’nun başındadır. Bige’nin Ateş ve Leyla’nın ilişkisini etkileyeceğinin sinyalleri tanıtımda gözler önüne seriliyor.

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer alırken ikiliye Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler eşlik ediyor.

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

Ya Çok Seversen’in merakla beklenen 2’nci bölümü 13 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Yorumlar (0)