Ceren babasının gerçek yüzünü görüyor

DİZİ 09.11.2022, 15:11 10.11.2022, 12:04
Ceren babasının gerçek yüzünü görüyor

Yapımcılığını ACUNMEDYA ve Fabrika Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu, senaryosunu ise; Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu’nun kaleme aldığı Tuzak yeni bölümüyle TV8’de.

Demir (Talat Bulut), itibarını korumaya çalışırken üzerine canlı yayındaki skandalla yerle bir olur. Ve artık itibarından önce hapse girmemenin de yollarını aramak zorundadır. Bunun için de Umut’tan olayı çözmesini ister. Umut ve kardeşleri Demir'in korku ve paranoyalarını büyütmek için önemli hamlelerde bulunur. Umut, Demir’in yok olmuş vicdanının uyanmasını bir korku imparatorluğu kuracak sağlayacaktır!

Umut (Akın Akınözü), ailesi ve kendisi için huzurlu günlerin başladığına inanır. Çünkü Gümüşayları yok etme planı tam istediği gibi işletmekteyken; ailesiyle ilgili öğrendiği sırlar, onu derinden sarsar.

Ceren (Bensu Soral), babasının gemi skandalında ölümlerine sebep olduğu insanların aileleriyle tanışmaya gider. Orada da gizemli bir adamın varlığını öğrenir. Ardından da babasının kötü bir insan oluşuyla yüzleşmesi ve babasının başka insanlarda, ailesinde açtığı yaraları nasıl onaracağını bilememesi; Ceren’i, üzgün ve çaresiz hissettirir. Aynı zamanda da, Umut hakkında öğrendiği bilgilerin parçalarını Şeker’in yardımıyla birleştirmeye çalışır. Ama Ceren’e en büyük darbe yine babasından gelecektir. Ve Umut ne kadar Ceren’den uzak durmaya çalışsa da onun şefkate ihtiyacı olduğu en önemli anında yanında olmayı seçecektir. Umut ve Ceren birbirlerine git gide kalben yakınlaşırlar.

Yorumlar (0)