Ceren ve Umut arasındaki kriz büyüyor

DİZİ 02.02.2023, 10:41 03.02.2023, 10:28
Ceren ve Umut arasındaki kriz büyüyor

Yapımcılığını ACUNMEDYA ve Fabrika Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu, senaryosunu ise; Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu’nun kaleme aldığı Tuzak bu akşam  TV8’de.

Dizide Ceren (Bensu Soral), Umut’tan (Akın Akınözü) Güven’i (Rıza Kocaoğlu) hapisten çıkarmasını ister. Umut, Demir’in (Talat Bulut) bu duruma izin vermediğini, zamana ihtiyacı olduğunu vurgular. Ceren, farkında olmadan Meral'in manipülasyonlarının etkisi altına girer ve Umut'un ayrımcılık yaptığını düşünür. Ceren ve Umut arasındaki tartışma krizi giderek büyüse de; Umut, her şeye rağmen Ceren'in kalbini sarıp sarmalayarak yanında olmak ister.

Mete (Yağız Can Konyalı), Umut'a kendisini yakaladığı için tepki gösterir. Umut, bu durumun Demir'in istediğini belirtir. Mete, zerzevatçı'nın bütün izleri sildiğini söyler ve babasının böyle bir durumu niye oluşturduğunu anlayamaz. Aynı zamanda da Mete, babasının yaptığı bütün pis işleri zerzevatçı'nın temizlediğini de itiraf eder. Bu sırada da Demir, Halil'e yüklü miktarda para vererek ilişiğini kesmek ister. Halil, Demir'in bu hamlesine öfkeyle karşılık vererek tehdit eder. Umut, bu kişinin kim olduğunu bulmak için Şeker'den yardım ister. Eğer Umut, Halil'i bulabilirse Demir hiç olmadığı kadar köşeye sıkışacaktır!

“Tuzak” Perşembe akşamı TV8’de.

Yorumlar (0)