Ebru Şahin'den Hercai'ye veda

DİZİ 26.04.2021, 09:35 27.04.2021, 09:17
Ebru Şahin'den Hercai'ye veda

3 sezondur ekranlara gelen Hercai dizisi, dün akşam final bölümüyle yayın hayatına veda etti. Dizinin başrol oyuncusu Ebru Şahin sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. 

Oyuncu, Reyyan karakterine veda ettiği paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "İklimi ağlamaklı, baharları kahverengi sarılı, insanı yokuşlu ama sığınaklı coğrafyalardan geçtik. Kalbimizde sızı ve sevgiye dönüşen yüz yıllık hikayeler ağırladı kulaklarımız. Bazen okuduğumuz bazen dinlediğimiz ama gerçek olduğunu bildiğimiz yaşamları paylaştık. Gördük ki 'Yumuşak sertten güçlü, su kayadan güçlü, sevgi zorbalıktan güçlüdür'. Reyyan'ım; sen beni büyütüp bana sınırlar verdin, ben sana sınırları aşabilmen için kanat. Sen bana kötülüklere tebessümle susup zamana bırakma sabrı verdin; ben sana adalet araman için dil. Şimdi hapsedildiğin o kötü kalpli devin şatosunda değil; kendi hikayendeki sarayındasın. Sana sevgiyi öğreteceğin çocuklar emanet edip gidiyorum. Cesaret verdiğin kadınlar emanet ettiğim gibi..."

Canım ekibime hayat dolu güzellikler

"Açmayı bekleyen çiçeklerine bahar olup; seni can suyuna kavuşturup öyle gidiyorum. İlk başladığım yerde, son kez o merdivenlere oturup geçmişin hüznü ama iç huzuruyla gidiyorum. Ve size; başından beri bize dayanak olmuş tüm destekçilerimize ve canım ekibime hayat boyu güzellikler, sevgi bulacağınız yollar diliyorum. Beni duyan ve anlayan herkese teşekkürler. Ovalarda at koşturan özgür kızınız."

Yorumlar (0)