Ekip, yeni bir açmazın içinde kaldı

DİZİ 16.01.2023, 13:05 16.01.2023, 16:40
Ekip, yeni bir açmazın içinde kaldı

TRT 1’de yayınlanan ‘Teşkilat’, 15 Ocak Pazar akşamı altmış birinci bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı bölümde Teşkilat tüm kişiler kategorisinde Pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu: Celine’i vuran saldırganın Ömer’i çatışma alanında gördüğünü söylemesi ile tüm oklar Ömer’e çevrildi. Francis sonunda beklediği anın geldiğini düşünürken Ömer, Hartley ve Helen’i ikna etti. Ancak herkesin kafasında Ömer’le ilgili şüphe uyandı.

Ömer, Francis’in oyunlarıyla baş ederken ekip de Frederick’in bilgisayarından çekilen verilerden bir suikast olacağı bilgisine ulaştı. Ekip dört bir koldan suikast planını çözmek için harekete geçti.

Sacide, Zehra’larda kalmaya devam ederken Efkar ve Korkut da Sacide ve Yağmur’u gölge gibi takip etti. Korkut, Helen üzerindeki planına adım adım devam ederek, Helen’le her geçen gün daha fazla vakit geçirmeye  başladı.

Helen, Celine’in başına gelen saldırının kimin emri olduğunu öğrenmeye çalışırken karşısına hep babasının ismi çıktı. Kızını kaybettiği için karmaşık duygular içinde olan Hartley ise kendisini Helen’le yüzleşmenin tam ortasında buldu.

Ömer’in yanından bir an ayrılmayan Francis tüm planı değiştirip, suikasti Ömer’e yaptırmaya karar verdi. Ekip ise elde ettiği bilgiyle suikastin yapılacağı adrese gitti. Francis, Ömer’e Halit Başkanı vurmasını emrederken Zehra bu durumu engellemek için farklı bir noktada elinde silahla Ömer’le karşı karşıya geldi. Gözünü iyice karartan Hartley ekibi bir açmazın içine sürükledi.

Yorumlar (0)