“Erkek Severse”den sevindiren haber

DİZİ 03.02.2022, 14:11 04.02.2022, 11:46
“Erkek Severse”den sevindiren haber

Güçlü kadrosuyla merak uyandıran yepyeni beIN ORIGINALS dizisi “Erkek Severse”, yakın zamanda beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluştu.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, başrollerini Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik, Yağızcan Konyalı’nın paylaştığı romantik komedi dizisi büyük ilgi gördü ve 2. sezon için onay aldı. 

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın, senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme aldığı dizide; iki çocuğu Kağan ve Arda ile birlikte yaşayan Zeynep, (Büşra Develi) üniversite yıllarında büyük bir aşkla evlendiği Oktay’dan (Görkem Sevindik) aldatıldığı için boşanmıştır. Zeynep, erkeklere olan inancını kaybeder ve kalbini aşka kapatır. Ta ki Kenan’ı (Alperen Duymaz) tanıyana kadar. Kenan Acarsoy, ülkenin başarılı iş adamlarından biridir.

Bekar, yakışıklı, karizmatik, zeki, sportif, yardımsever bir erkek olan Kenan’ın peşinde birçok kadın vardır ama onun kalbini kazanmak hiç de kolay değildir. Yelda (Yasemin Allen) da Kenan’ın peşindeki kadınlardan biridir ve Kenan’la yeni başladıkları iş ortaklığını evliliğe taşıma niyetindedir. Tam bir işkolik olan Kenan için evlilik kolay bir adım değildir. Zeynep’i tanımasıyla fikri değişmeye başlar ama Yelda gibi dişli bir rakip varken bu hiç de kolay olmayacaktır.

Yorumlar (0)