Gamze'nin Ömer ve Tuna’yı kaybetme korkusu

DİZİ 12.02.2024, 07:24
Gamze'nin Ömer ve Tuna’yı kaybetme korkusu

Star'da tayınlanan,yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Cem Karcı oturduğu, senaryosunu ise Deniz Madanoğlu ve Sedef Bayburtluoğlu Gürerk kaleme aldığı "Ömer dizisinde bu akşam;

Gamze'yi içine düştüğü büyük tehlikeden son anda kurtaran Ömer, Gamze'nin söylediği yalanın ortaya çıkmasıyla kandırılmış hisseder ve öfkeye kapılır. Bu gelişme aralarındaki iplerin daha da gerilmesine neden olur.

Aliye'nin eziyetlerine maruz kalan Eda ve Nilüfer seslerini birilerine duyurmaya çalışırlar. Tahir ise kızlarının eğitim sürecine dair hoşuna gitmeyen bazı durumları fark etmeye başlar. Kızları kurtarabilmek için iyi bildiği yoldan bir plan yapan Vicdan, Nurettin'i tuzağa düşürmek için harekete geçer. Duygularıyla savaşmayı bırakan Nisa, Özgür'ün karşısına çıkar, fakat geçirdiği zor günlerin etkisinde olan Emine, annesini çok zor durumda bırakacak bir adım atar.

Ev konusunda çözüm yolu arayan Reşat, Çiçek'in destek olma çabasını hiç hoş karşılamaz. Fakat Nurettin'den gelen beklenmedik bir destek, tüm dengeleri değiştirebilecek güçtedir. Yaşadıkları yüzünden büyük bir yıkıma uğrayan Gamze ise, Şule’nin ısrarla hayatlarının içinde olmasıyla Ömer ve Tuna ile olan bağını kaybetme korkusu içine girer ve sonunda kendisini bile şaşırtacak bir hamle yapar.

Ömer, 12 Şubat Pazartesi saat 20.00’de Star’da. 

Yorumlar (0)