Gelsin Hayat Bildiği Gibi için geri sayım başladı

DİZİ 15.07.2022, 09:07 16.07.2022, 10:21
Gelsin Hayat Bildiği Gibi için geri sayım başladı

SHOW TV’nin yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yeni dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin birinci bölümünden ikinci tanıtım izleyiciyle buluştu. Yeni tanıtım diziye dair merakı giderek artırırken heyecan dolu sahneler dikkat çekti. Yayınlanan tanıtımlarda büyük ilgi gören ve sosyal medyada çok konuşulan Sadi Payaslı ile yolunun kesiştiği beş gencin hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.  

Kirli geçmişini ardında bırakıp polisle yaptığı işbirliği sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlayan Sadi Payaslı ve atandığı Karabayır Lisesi’nde tanıştığı, yolu ıslahevinden geçmiş ve kendilerine verilen ikinci şansı kullanmak isteyen beş gencin çarpıcı hikayesini anlatacak dizi için geri sayım sürüyor.  

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, 21 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de başlıyor.

Yorumlar (0)