Gülayşe, çevresindeki sır çemberinden habersiz

DİZİ 31.03.2023, 12:32 31.03.2023, 17:04
Gülayşe, çevresindeki sır çemberinden habersiz

atv ekranlarının sevilen dizisi Ateş Kuşları, 20.00’de ekrana gelecek 10. bölümüyle yine soluksuz izlenecek. Ateş Kuşları’nda öfkeyle çekip giden Ali, Fidan’la bir araya gelirken Mercan ise peşlerine düşer. Öte yandan Çatal, Barbaros’a Gülayşe ile ilgili önemli bir bilgi verir.

Gülayşe ve Barbaros’un baş başa oldukları mutlu anı Çatal böler. Ama Çatal, Gülayşe’yi öldürmez. Barbaros’a Gülayşe’nin geçmişiyle ilgili öyle bir bilgi verir ki Barbaros’un rotası değişir. Peki Çatal, Menderes’e Gülayşe’nin yerini söyleyecek mi?

Gülayşe, çevresindeki sır çemberinden habersiz Barbaros’la kimsesiz çocuklara yardım etmenin hayalini kurar. Onlar için bir iftar sofrası hazırlar. Hep birlikte yemek yerken izledikleri televizyonda şimdi Nizam canlı yayındadır. Kızına seslenir. Gülayşe’nin tüm dikkati televizyondaki gözü yaşlı babadadır. Yoksa babası olduğunu öğrenecek mi?

Mercan’ın köşkte çalıştığını öğrenen Ali yıkılır. Bu kez hayatta en yakınından yemiştir darbeyi. Öfkesini de beraberinde götürür ve Ateş Kuşları’nı terk eder. Soluğu geçmişin sayfalarından çıkan Fidan’ın yanında alır. Mercan, Fidan ismini duyar duymaz Ali’nin peşine düşecektir.

Geçmişte ise Sabit’i ailesinin yanında yalnız bırakamayan Köksüzler, Fidan ile tanışır.

Yorumlar (0)