Haluk Bilginer'li "The Veil" Disney+'ta!

DİZİ 29.05.2024, 18:57
Haluk Bilginer'li "The Veil" Disney+'ta!

Gerçek ile yalanın birbirine karıştığı, Kapalıçarşı’nın büyük bir kovalamaca sahnesine tanıklık ettiği ve iki Emmy ödüllü oyuncunun karşı karşıya geldiği bir polisiye gerilim… Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı, Haluk Bilginer’in ise konuk oyuncu olarak Moss’la bir araya geldiği mini dizi ‘The Veil’ın tüm bölümleri, bugünden itibaren Disney+’ta seyredilebilecek. 

Rol aldığı yapımlardaki güçlü oyunculuğu ile kuşağının oyuncuları arasında özel bir yere sahip olan ve pek çok ödülü kucaklayan Elisabeth Moss’un başrolünde olduğu ‘The Veil’, tüm bölümleriyle bugünden itibaren Disney+’ta diziseverlerle buluşuyor. 

Galata Kulesi ve köprüsü ile Kapalıçarşı’ya da direksiyonunu kıran ve yolculuğunu Paris ile Londra hattında devam ettiren dizi, iki kadının arasındaki yalanlar ve gerçekler üzerine kurulu ölümcül bir oyunu izleyicilere taşıyor. Birinin büyük bir sırrı varken, diğeri ise bu sırrı ifşa etmek ve yüzlerce insanın yaşamını kurtarmak için hayatının en gerilim ve aksiyon dolu yolculuğuna çıkacak. 

Uluslararası Emmy ödüllü usta oyuncu Haluk Bilginer’in konuk olarak yer aldığı, yaratıcı ve yapımcılığını ise ‘Taboo’, ‘Peaky Blinders’ ve ‘Great Expectations’ gibi dizilere imza atan Steven Knight’ın üstlendiği dizinin ilk üç bölümünü ise ‘Killing Eve’, ‘Dracula’ ve ‘Penny Dreadful’ gibi iddialı yapımların bölümlerini de yöneten Damon Thomas yönetti. 

‘The Veil’, şimdi tüm bölümleriyle Disney+’ta yayında… 

Yorumlar (0)